понеділок, 9 вересня 2013 р.

Онлайн флеш моб "для книжкових черв'ячків"

Ми не можемо уявити  своє життя без книги. Книга - джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга - наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: "Книга вчить, як на світі жить", "Хто багато читає, той багато знає".
Любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. Гарну книжку ми читаємо багато разів і кожен раз знаходимо в ній щось нове, цікаве, вражаюче. 
Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя.
Читають книги навчаючись, здобуваючи знання, читають і в час відпочинку. До дня бібліотек для любителів читання в нашій бібліотеці був проведений онлайн флеш моб "для книжкових черв'ячків". Представляємо вашій увазі наших активних читачів.

 
Учень 5 класу Іванівської ЗОШ №2 Харьківський Кирило полюбляє читати твори Т.Г.Шевченка, зокрема, "Дитячий Кобзар" він перечитував уже декілька разів.
 

 
Козарчук Сашко, учень 3 класу Іванівської ЗОШ №2,в першу чергу знайомиться з поличкою "На допомогу шкільній програмі", де завжди вибере собі книжечку по шкільній програмі.
 

 

 
Наші волонтери  надають допомогу молодшим читачам. Козарчук Лілія учениця 9-а класу Іванівської гімназії знайомить учня 1-го класу з творчістю Тараса Григоровича Шевченка. А Ілляшенко Ірина, учениця 9-а класу Іванівської гімназії разом  з учнем Сичовим Максимом переглядають виставку "Україно! Ти для мене диво!".
 


 
Наш активний читач Каранда Михайло учень 9 класу Іванівської гімназії цікавиться з новинками світової літератури та з літературою про рідну Іванівку, зокрема з книжкою "Іванівського краю історія жива".
Михайло дуже любить читати і так говорить про своє ставлення до книги, до бібліотеки: "Я часто заходжу до районної бібліотеки. Там, де книжки стоять рядами на стелажах, завжди буває тихо. Та коли уважно прислухаєшся, то почуєш, як вони розмовляють з тобою, розказують чудову казку, цікаву повість, від якої стає на душі тепло і затишно. З їхніх сторінок звучать чудові вірші".


 
З особливою теплотою та ніжністю Михайло ставиться до рідної природи і не може оминути поличку "Живої природи душа промовляє", де можна знайти багато цікавих фактів про тваринний та рослинний світ. 
 


 
Наш читач так любить бібліотеку, що вирішив спробувати себе в ролі бібліотекаря. І здається це в нього вийшло. Частинку цієї роботи він уже зробив.
 

 
Козарчук Лілія, учениця 9 класу добре знає, де можна знайти ту чи іншу книжку.
"Мені дуже подобається художня література. Читаючи книги, ми перелітаємо в інші епохи, заглиблюємося в долю героїв, разом із ними радіємо і сумуємо, переборюємо найтяжчі випробування" - говорить наша активна читачка.


 
Учениця 9 класу Ілляшенко Ірина теж не оминає поріг дитячої бібліотеки. При нагоді завжди вибере собі книжечку для душі та поцікавиться довідковою літературою.
"Саме з книжок ми дізнаємось, як живуть народи різних країн, дізнаємося про великі відкриття науки та техніки, про зірки і планети, про рослин і тварин. З давніх-давен учені, письменники, філософи відображали в книжках знання, досвід свого покоління, свої думки. Я дуже люблю читати і кожного разу дізнаватися щось нове"- з гордістю та впевненістю говорить Іринка.


 
У дівчаток багато спільних інтересів, тому вони люблять обмінюватися прочитаними книжками." Книга - це мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас протягом усього життя" - майже разом сказали подружки.
 
 


 
Один із наших активних читачів та книжкових любителів Рибалко Владислав, учень 10 класу Іванівської гімназії, так любить читати, що домашня бібліотека в нього прочитана не один раз.
"Книга веде нас у дивосвіт художнього слова, знайомить із героями, що втілюють добро, милосердя, мужність, красу і справедливість. У світі існує безліч книжок, різних за характером та призначенням: одні розважають, інші виховують кращі людські якості" - говорить Владислав. Для нього "книга - це найцінніший здобуток людського розуму, скарбниця знань. Недарма у народі кажуть:"Книга вчить, як на світі жить". 
 

Мама Владика теж любить книги і завжди може порадити, коли і що читати,  тому сімейне читання в нас -  добра традиція.
Тетяна Миколаївна, дуже розумна, начитана і досвідчена людина. Теж часто відвідує нашу бібліотеку. Ставлення до книг вона виражає у своїх думках: "книги дарують нам різні світи, знання, розваги. Книга, як наркотик. Щоб відчути себе задоволеним, я повинна читати. Завдяки книзі ми збагачуємося духовно. Іноді бувають такі моменти, коли ти знаєш, що робити. Заблукавши, не можеш знайти відповіді. І коли в такі хвилини з'являється біля тебе книга, то вона допомагає осмислити ситуацію, відповідає на питання, допомагає змінити погляд на життя. Кожна книга несе в собі досвід автора і відображає частину його життя. Тому читаючи книгу, ти маєш можливість, користуючись його досвідом, змінити своє життя".
Можна до безкінечності говорити про силу книги, її безцінний дар. Кожна людина, кожен читач завжди може сказати хоч декілька слів про книгу. Книга супроводжує людину все життя, тому давайте оберігати, шанувати та цінувати це творіння.
 

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар