неділя, 25 березня 2018 р.

Тиждень дитячої книги


Результат пошуку зображень за запитом "картинка дитяче читання"

З 19 по 23 березня в бібліотеці пройшов Тиждень дитячої книги. Для користувачів бібліотеки була оформлена книжкова виставка"Книга всім знання дає, в кожній щось цікаве є!" В рамках тижня були проведені різноманітні заходи.                                                         
                                   "В гостях у книги" 
Для учнів Іванівської гімназії було проведено свято - зустріч "В гостях у книги".  Бібліотекар  розповіла дітям про  історію виникнення книги,   яке значення має книга в житті людини.Книга допомогає у навчанні і самовихованні, збагачує знання. Ознайомила дітей з  творами сучасних  українських  авторів.З авторкою книг Мензатюк З. "Таємниця козацької шаблі", "Український квітник", Дерманський С. "Чудове чудовисько", Гридін С. "Федько у пошуках чупакабри" та інші.


                        
                          "Торкнись краси природи серцем"  
 Для учнів 2-Б класу Іванівської гімназії до дня довкілля і дня Землі було проведено   екологічне асорті "Торкнись краси природи серцем".Бібліотекар розповіла учням  про значення в житті людини повітря, води і рослин.Завдання кожної людини- берегти нашу планету.Дітям була запропонована вікторина та гра "Склади із літер слово".


                             Акція " Книга в дарунок бібліотеці"
 До всеукраїнського тижня дитячої книги   пройшла акція "Книга в дарунок бібліотеці".Щиро вдячні за подаровані книги сім'ї Дичко Володимиру, Наталії та їхній донечці Анастасії учениці 2-Б класу Іванівської гімназії, яка є активним користувачем нашої бібліотеки.  


               "Кольорові хвилини дитячої поезії  Н. Забіли"

                (До 115 річниці з дня народження Н. Забіли)

День народження Наталі Забіли відзначаємо весною, коли природа дарує нам перші квіти, навколо все оживає, оновлюється.Напевне, тому у творчості письменниці природа посідає дуже важливе місце. Давно відомо, що той, хто любить природу, хто милується нею, хто може зачаруватися чудовим краєвидом, той і до людей ставиться з ніжністю і увагою, з теплом і добрими намірами, як робила це Наталя Львівна.До Всесвітнього дня поезії для користувачів бібліотеки було проведено "Кольорові хвилини дитччої поезії Н. Забіли". Діти читали вірші Н. Забіли " Яблунька", "Кульбабки", "Квіти","Барвінок", "Навесні".

                                     

                 
                           Малюнки до улюблених казок


                                   "Шляхами Андерсена"
До 123- річчя з дня народження Ганса Хрістіана Андерсена — датського казкаря,   який народився 2 квітня 1805 року  для учнів 3-4 класів Іванівської гімназії були проведені казкові мандри "Шляхами Андерсена".Бібліотекар розповіла про життя та творчість письменника. Була проведена вікторина за  його творами "Русалочка", "Гидке каченя","Снігова королева", "Дюймовочка". 
                                    

                                   

   
        
                           "Символи держави – гордість нації "

Для учнів 2-А класу Іванівської гімназії була проведена історична розповідь "Символи держави - гордість нації".Бібліотекар розповіла про Україну нашу Батьківщину, місце де ми народилися, про те, що Україна має державні символи - прапор герб, гімн.Прапор нашої країни має колір синьо- жовтий.Синій  колір - це чисте небо, жовтий колір пшеничні лани.Державний герб - це офіційна емблема, символ влади.Символізує  знакову триєдність: небо- земля - вода або ж батько- мати -дитина.Третій символ Держави -Державний гімн.Урочиста пісня,  головна пісня країни.Слова  українського  Гімну " Ще не вмерла Україна" написав Павло Чубинський, а музику - Михайло Вербицький.  Немає коментарів:

Дописати коментар