понеділок, 21 вересня 2015 р.

"Нехай мир не буде порожнім словом"

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.   
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

25 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.Для користувачів бібліотеки  був проведений день миру "Нехай мир не буде порожнім словом".Бібліотекар розповіла про мальовничу і прекрасну  нашу Україну з її широкими нивами і полями,,  глибокими ріками і морями, високими горами, з її солов`їною мовою, з танцями, піснями, волелюбним народом.І про те, що всі  ми від великого до малечі хочемо жити в мирі і злагоді.Діти читали вірші про мир та вирізали з паперу білих голубів, які є символом миру.В кінці заходу був проведений флеш моб "Хай буде мир на нашій землі"

Немає коментарів:

Дописати коментар